Gubin 68 359 41 52Lubsko 68 457 40 20
info@profitsc.eu
PN - PT 08:00-16:00
KONTAKT

Dlaczego my?

Profit S.C.

to nowoczesne biuro rachunkowe, które wspiera przedsiębiorców już od 26 lat. Jako jedno z najstarszych biur prowadzących księgowość w regionie możemy pochwalić się wieloma sukcesami i licznymi zadowolonymi klientami, którzy powierzają nam swoje finanse już od lat.

Wierzymy, że profesjonalna księgowość jest w zasięgu nawet mniejszych przedsiębiorstw i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem biznesu.

Wskazujemy optymalne rozwiązania i wyręczamy w najbardziej absorbujących aspektach działalności, pozostawiając naszym Klientom jeszcze więcej czasu na zdobywanie świata!

Budujemy korzystne i stabilne relacje

Zaufanie i profesjonalizm jest dla nas kluczem do sukcesu. Wielu Klientów współpracuje już z nami kilkanaście lat.

Cały czas się uczymy - jesteśmy na bieżąco

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje, czemu doskonale wiedzą, jak sprostać wyzwaniom nowoczesnej księgowości.

Dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa

Twoja księgowość jest w fachowych rękach. Wszelkie informacje przekazane przez klienta traktujemy jako poufne w czasie trwania oraz po zakończeniu kontraktu.

Możesz polegać na naszym doświadczeniu

Działamy już od 1994 r. Od ćwierćwiecza doskonalimy metody pracy w biurze i współpracę z urzędami.

Wyręczymy Cię przy wielu sprawach

Twoje deklaracje podpisane przez doradcę trafiają bezpośrednio do urzędu. Ty dostajesz sprawozdanie z pracy i informacje o podatkach.

Pracujemy na najlepszych systemach informatycznych

Do obsługi księgowej i kadrowo-płacowej wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie i sprzęt spełniający najwyższe standardy bezpieczeństwa sprzętowego i programowego.

Pomożemy Ci przetrwać trudne czasy

Mamy za sobą lata doświadczenia w „lepszych” i „gorszych” czasach. Wiemy, że gdy jest ciężko, nie ma miejsca na kompromisy.

Dopasujemy się do Ciebie

Często wykraczamy poza sztywne formalne ramy. Powiedz nam, czego potrzebujesz.

Jesteśmy zgodni z przepisami

RODO, ustawa o VAT, ciągłe zmiany w polskim prawie, to dla nas żadna nowość.

Jesteśmy ekspertami

Dlaczego wielu przedsiębiorców wybrało właśnie nas?

Cechuje nas indywidualne podejście – dobrze wiemy, że nie ma dwóch takich samych biznesów, jednak każdy z nich traktujemy równie profesjonalnie. Lata doświadczenia sprawiły, że niestraszne nam żadne zagadnienia związane z rachunkowością – każdy przedsiębiorca, niezależnie od skali swojej działalności może liczyć u nas na solidne wsparcie, a dzięki temu – spać spokojnie.

Z nami możesz być pewien – finanse Twojego przedsiębiorstwa są w najlepszych rękach. Powierz je nam, a oszczędzony tym samym czas spędź tak, jak sobie zażyczysz. Nie trać go na gorączkowe przeszukiwanie ksiąg rachunkowych ani żmudne prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

0+
konsultacji z Klientami
0% +
zadowolonych Klientów
0mln
dokumentów zostało przez nas zaksięgowanych
0+
lat doświadczenia